Software house dla rozwiązań Web & E-commerce

Pełen serwis usług w jednym miejscu
Shopware Logo WooCommerce Logo Magento Logo
Porozmawiajmy

Nasze umiejętności

Bazarpupila.pl – Zapakowane przez właścicieli pupili

Wdrożenie Shopware 6 z integracją Baselinker i ERP Optima

Bazar Pupila to sklep z ofertą żywności i gadżetów dla czworonogów, dobraną z pomocą ekspertów w od żywienia zwierząt.

Odwiedź stronę

Alokai – Technologia stron internetowych typu frontend dla firm e-commerce. Firma opracowuje oprogramowanie pozwalające tworzyć szybkie, nowoczesne i wydajne sklepy internetowe.

Wdrożenie strony internetowej headless w oparciu o Content Stack

Alokai to open-source'owa platforma e-commerce, umożliwiająca tworzenie szybkich i elastycznych interfejsów sklepów online z wykorzystaniem Vue.js.

Odwiedź stronę

Nasze usługi

Rozwiązania E-commerce Rozwiązania E-commerce

Rozwiązania E-commerce

Zawsze wybieramy technologie i środki bazując na potrzebach klienta. Najczęściej rozwiązania z naszego portfolio oparte są na systemach Shopware, Magento, Presta Shop lub WooCommerce. W naszym portfolio znajdziecie także Magento oraz autorskie rozwiązania.
 Strony internetowe  Strony internetowe

Strony internetowe

Specjalizujemy się w projektowaniu stron internetowych w oparciu o system WordPress. Kochamy projektowanie graficzne – logo, materiały do ​​druku i oczywiście strony internetowe. Możemy pomóc w marketingu SEM i SEO.
 Automatyzacja marketingu  Automatyzacja marketingu

Automatyzacja marketingu

Kierujemy dopasowany komunikat do konkretnego użytkownika w odpowiednim czasie. Wykorzystujemy zaawansowane zasoby technologiczne i włączamy je do Twojego biznesu AI, który potraktuje każdego Twojego klienta w sposób indywidualny.
Analityka Analityka

Analityka

Wdrażamy dla Twojego biznesu podejście oparte na danych. Zapewniamy wsparcie w zakresie automatyzacji, optymalizacji opartej na danych oraz oceny efektywności marketingu.
Outsourcing Outsourcing

Outsourcing

Nasze usługi outsourcingowe zapewnią Twojej firmie wykwalifikowanych programistów, sprawne zarządzanie rekrutacją i środowisko skoncentrowane na produktywności, zapewniając wyjątkowe wyniki rozwoju oprogramowania dostosowane do Twoich potrzeb.
SEO SEO

SEO

Zwiększ swoją widoczność w Internecie dzięki naszym usługom SEO, w których nasz wykwalifikowany zespół wykorzystuje najnowsze technologie i strategie, aby poprawić ranking witryny i zwiększyć ruch.

Martech one-stop-shop dla E-commerce

Oferujemy pełen zakres usług dla E-commerce – nazywamy to One-stop-shop. Chcemy, żeby nasi klienci otrzymali pełen pakiet usług w jednym miejscu.