Agencja one-stop-shop dla rozwiązań E-commerce

Salestube powered by hmmh to najlepsze połączenie wiedzy o kluczowych obszarach styku klientów z marką oraz kompetencji do jej umiejętnego wykorzystania w projektach. Synergia tych organizacji pozwala na realne skalowania sprzedaży Państwa biznesu. Zrozumienie, jak na wynik biznesowy firmy wpływa użyteczny sklep internetowy, dopasowana architektura martech, precyzja w wykorzystaniu danych, optymalizacja mediów i personalizacja komunikatu, to fundamenty filozofii one-stop-shop.
POPRACUJMY RAZEM

Jesteśmy częścią jednego z największych e-commerce software house’ów w Europie

Hmmh od ponad 25 lat rozwija usługi e-commerce, mając na swoim pokładnie ponad 300 ekspertów i generując ponad 25 mln Euro przychodu rocznie. Klienci Hmmh AG to kluczowe światowe marki Tchibo, Bonprix, OTTO czy Decathlon.

Idea connected e-commerce

Transformacja z wielokanałowego biznesu do handlu połączonego wymaga holistycznych, elastycznych i płynnie połączonych w sieć strategii i procesów. W tym celu projektujemy crossbiznesowe, inteligentne rozwiązania w interdyscyplinarnych i zwinnych zespołach. Dzięki nim dostarczamy usługę end-to-end, na którą składa się: strategia, design sklepu, development, set up technologiczny i połaczenie wszystkich systemów, komunikacja, media oraz analityka. Wszystko to dzieje się pod jednym dachem.

quote
E-commerce to nie tylko uruchomienie sklepu w oparciu o wybraną Platformę. To zespół naczyń połączonych. Aby biznes klienta był sukcesem, po za częścią wdrożeniową w każdym projekcie szukamy możliwości usprawnień i automatyzacji procesów.
Łukasz Białonoga
CEO hmmh Poland

Technologicznie agnostyczni

Rozwiązania dla naszych klientów tworzymy w oparciu o różne technologie, żeby osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy dla potrzeb naszych Klientów. Na podstawie indywidualnej analizy rekomendujemy Klientowi najlepsze dla niego rozwiązanie, uwzględniające wszystkie jego potrzeby i plany rozwoju. Jako jedyna firma na rynku jesteśmy wiodącym partnerem wszystkich najważniejszych platform e-commerce, co czyni nas najbardziej wiarygodnym ekspertem dla naszych Klientów.

Wykorzystanie technologii

Zbudowanie sklepu internetowego to dopiero początek drogi do sukcesu. Równie ważna jest jego dalsza optymalizacja, jak i efektywna monetyzacja ruchu na stronie. Będąc partnerem Google Marketing Platform, Salesforce, Tealium, Synerise, czy Google Cloud oraz mając największy zespół analityków na rynku, doradzamy nie tylko w obszarze architektury ekosystemu marketingowego klienta. Jesteśmy praktykami tych rozwiązań i dzięki temu pomagamy Klientom maksymalnie wykorzystać potencjał dzisiejszych technologii, żeby umożliwić im maksymalny wzrost.

Nie tylko budujemy sklepy. Skalujemy biznes klienta!

Budowa sklepu e-commerce czy jego optymalizacja, to znaczący, ale dopiero pierwszy krok na drodze do sukcesu w e-commerce. Kluczem do rozwoju biznesu Klienta jest prowadzenie strategicznie zaplanowanych działań marketingowych, zorientowanych jednocześnie na budowanie skali oraz zachowanie wysokiego ROI. Będąc największą agencją performance’ową w Polsce, odpowiadamy za kompleksową obsługę marketingową, biorąc tym samym pełną odpowiedzialność za wynik biznesowy naszych Klientów.

Jesteś w najlepszym towarzystwie

IEEE MTTS Logo